0545280070

 

 7-925-4644-559  +

whatsapp  


   
  
  
   

 
 
 


  1. דף הבית
  2. סוצ'י
  3. סוצ'י (כללי)

סוצ'י - עיר לעוף עליה

במרחק של שעתיים וחצי טיסה מישראל תגיעו לארץ מרתקת אפופת סוד, תגיעו לרוסיה. ריביירה הרוסית וסוצ'י הגדולה המשתרעת מצד אחד לחופו של הים השחור ומצד שני מתנשאים הרי הקווקז המכוסים יערות ירוקים לאין סוף. עד לפני שנים אחדות סוצי הייתה שמורה לעשירי רוסיה והביקור בה סבב סביב בתי ההבראה הרבים שהוקמו בה לאורך החוף, כבר בתקופה הסובייטית לרווחת העם. מאז אולימפיאדת החורף שהתקיימה בסוצי בשנת 2014, האזור נפתח לתיירים מרחבי העולם. לאחרונה אושרו קווי טיסה ישירים מישראל לסוצי ורוסיה קרובה אלינו מתמיד. קירבה המאפשרת לנו להכיר את החיים ברוסיה, להתוודע אל תושבי האזור, צאצאי עמים אתנים שונים ומגוונים, צרקסים, קווקזים, ארמנים, אבחזים ורוסים, לכל אחד המנהגים והמאכלים שלו. הטיול לסוצי יזמן לכם מפגש מרתק עם העבר הרחוק, ההווה והעתיד לבוא, תתוודעו אל סטלין בקרו בבית הנופש שלו בהרים, למדו להכיר את פוטין והשפעתו על האזור, תפגושו תושבים מקומיים שחולמים ושואפים כמונו לחיים טובים ולהגשמה עצמית. תתהלכו בין שמים לארץ על גשר התלוי בגובה של 210 מטר ואורכו 439 מטרים, שיא הקדמה. זאת הזדמנות נפלאה להכיר ולחוות תרבויות שונות, בסוצי אפשר למצוא עניין לכל גיל. אנחנו מציעים לכם מגוון של אפשרויות בסוצי. נתחיל ב״מידע למטייל״ שבוחר ביעד החם הזה כבר מ2018.  


עוד על מסלולי טיול בעיר ניתן למצוא במדור   סיורים בסוצי


נפתח בלוג על מקומות תיירותים של סוצ'י
בלוג של מדריך מקומי בסוצי


סוצ'י בעיר


קרסניה פוליאנה


עיירת אדלר

 

רוזה חוטור


אדלר פארק אולימפי


וכל זה סוצ'י


הודעה לקהל לקוחותינו! בעקבות השבתת "שמיים" ועד להסרת הגבלות תנועה אווירת בין המדינות משרדינו פועלים במתכונת קליטת הזמנות ללא התחייבות ויעוץ טלפוני בלבד. דף הזמנות אונליין זמנית לא יפעל. אנו מודים על הבנה ומאחלים לכולם לשמור על בריאות, להיות חזקים, ולהגיע לימים שמחים במהרה.

סקאי פארק - גשר תלוי
אתר חובה למחפשי אקסטרים
אוהבי טבע ופעילויות שטח

פארק שעשועים סוצ'י פארק
ממוקם בפארק האולימפי באדלר
מומלץ לכל המשפחה

רכבלים ברוזה חוטור
מסלולי טבע ופעילות בהרים
מתאים לכל גיל

דנדרריאום - גנים הבוטאניים
מקום קסום לאוהבי טבע ורוגע.
יש לשלב עם טיול בעיר עצמה.חווה אקולוגית אקזרחו
טיולי סוסים לכל גיל
במקום פועלת מסעדה מעולה

טיול ג'יפים לפארק לאומי
מספר אתרים בסוצ'י נגישים לרכבי שטח בלבד

קזינו סוצי בקרסניה פוליאנה
בית האימורים הגדול באירופה
פתוח 24 שעות

טיול בנמל העיר ושייט בים השחור בסירה פרטית
במזג אויר טוב נצפים דולפינים 

דולפינריאום של סוצ'י
ממקום בפארק ריביירה
מומלץ למשפחות


תכירו את מדריכים ועובדי המשרד שלנו

בעסקי תיירות מאוד חשוב לבנות קבוצה של אנשים אחראים ומקצועים שאוהבים את מלאכתם, עובדים עם נשמה שבכל רגע נתון יכולים להושיט יד וכאלו שצמאים לחלוק עם האחר את קסם של מקום בו הם חיים. רוב מדריכים ופקידים שלנו הם בעלי הסמכות בתחום ועומדים בסטנדרט שירות הבין-לאומי. הצלחנו לגרום חברה תהפוך לכל אחד מהם לבית חם ואוהב והם בתורם הצליחו בשנים אחרונות לעמוד בכל המשימות ומטרות שהוצבו, במיחד בקליטה ומתן שירות לתייר ישראלי. אנו גאים בכל מחלקות  של חברה ופאזל כך כך ססגוני של נפשות האדם.

דניאל

אולגה

אולסיה

דניס

ליודמילה

ולאדי

אליונה

אלינה

ליה

אנסטסיה

ילנה

סאשה


פארק אולימפי - אדלר

פארק אולימפי באדלר - מתחם שהוקם לרגל אולימפיאדת החורף 2014 ובו ממוקמים רוב מתקני ספורט מקורים, ארנה פישט (משחקי כדורגל והופעות) ארנה בולשוי (משחקי הוקי קרח והופעות), אדלר ארנה (אקדמיה לטניס וכנסים) , אייסברג ארנה (תחרויות החלקה על הקרח והופעות על הקרח בקיץ), מסלול מירוצים פולרמולה-1 (סוצי אוטודרום). משפחות עם ילדים ימצאו באתר את פארק שעשועים הכי גדול ברוסיה , מוזיאון מכוניות עתיקות , השכרות כלים דו-גלגליים ומסלולים מיועדים לכך. מדי יום מתקיים מופע מזרקות אור-קולי בשעות הערב (שעות מופעים בהתאם לעונות השנה). אתר נמצא קרוב לשדה תעופה אדלר (10 דקות נסיעה) ומציע סידורי לינה לכל כיס.

עד לסוצי עיר - 35 דקות נסיעה , למרכז אדלר 10 דקות נסיעה , וכ40 דקות לוקחת דרך לאתרי נופש בהרים: קרסניה פוליאנה ורוזה חוטור.


גשר SKY PARK

אתר המתוייר ביותר בסוצ'י, חובה לכל גיל. 

גשר תלוי בגובה של 250 מטרים מעל ואדי אחשטיר ממנו נשקף נוף על רכסי הרי הקווקאז, קרסניה פוליאנה , נהר מזימטה וים שחור. אתר מושך עליו מדי יום את מחשפי לפרוק אדרנלין ומציע פעילויות אקסטרים ברמות שונות , קפיצות באנג'י , נדנדות , פארק חבלים , טיפוס על קירות ועוד. אתר פועל בכל יום בין השעות 10 בבוקר ועד לרדת החשיכה (בהתאם לעונות השנה).

דרך לסקאי פארק ממרכז סוצי - 45 דקות , מרכס ההרים כ25 דקות , מאדלר כ20 דקות בלבד.

עלויות כניסה למתחם - החל מ800 רובל ועד 1500 רובלים (בהתאם לגיל). הנחות לגיל הזהב בהצגת תעודה.חדשות סוצ'י


מוזמנים לבקר ולהצטרף
לקבוצת "חו"ל זה כאן סוצ'י"
בפייסבוק (לחצו על תמונה למטה)
מידע חדש ועדכני נמצא בקבוצה !

               קבוצת סוצ'י בפייסבוק  

18.06.2020
רשויות העיר הודיעו היום שהחל מ21.06.2020 תבוצע בדיקת COVID לכל מגיע לעיר נופש דרך נתיבים אוויריים. ולא יהיה צורך בהכנה מראש והצגה של תוצאות בדיקות קודמות.

16.06.2020
לאחר חודשיים של אי-ודעות , סוצי חוזרת לשגרה. ב21.06 אמורים להיפתח בתי מלון עד 50 חדרים, ובשלב מאוחר יותר , החל מ1.07 עליהם יצטרפו גם שאר בתי מלון. רוב אתרים בעיר חזרו לפעילות מלאה. עדיין לא נקבע תאריך פתיחת שמיים וקליטת מטוסים מחו"ל. 

21.04.2020
ראש מחוז יצא בהודעה לציבור על המשך בידוד עצמי של תושבים ועסקים עד 30.04ֿ. סוצ'י ממשיכה לבודד את עצמה משאר ערי מחוז קרסנודר. סה״כ נדבקים להיום - 417, כאשר ביממה אחרונה נמצאו כ41 נדבקים בוירוס. למרות נתונים הלא כל כך מעודדים , חברות תיירות גדולות ממשיכות בהכנות לפתוח את עונת הנופשים בסוצ'י החל מ1 ליוני הקרוב. מומחים בענף טוענים שחודש מאי יהיה גורלי לעסקי תיירות בעיר וככל הנירא ימסור תשובה סופית לשאלה שמדאיגה את כולם - אם עונת התיירות פנים לא תתקיים השנה?ֿ
דניאל אבשלום (אדלר, סוצ'י)


15.04.2020

נכנסו הקלות על סגר בעיר 
מעכשיו, ניתן לנוע בין השעות 10:00 - 16:00
רשויות בכל זאת מבקשים מתושבים לשמור על תנאי בידוד עצמי ולהימנע מלצאת מהבית ללא צרכים הכרחיים.
בתכנית רשויות , שיחרור הדרגתי של עסקים לפעילות (לפי תחומי עיסוק)

נכון להיום , במחוז קרסנודר - 239 נדבקו , 40 מהם יום.  

 


logo בניית אתרים