0545280070

 

 7-925-4644-559  +

whatsapp  


   
  
  
   

 
 
 


  1. דף הבית
  2. סיורי ערים
  3. סנט-פטרבורג
  4. פנינה הצפונית

סיור "פנינה הצפונית"

מקום יציאה : נמל \ מלון
משך הסיור : יומיים (8 שעות כל יום)
גודל הקבוצה:  6-16 מטיילים

יום 1)
בין 9:00 ל9:30 בבוקר נפגש בטרמינל של הנמל.
נתחיל את טיולנו בסנט פטרסבורג בסיור היכרות עם האתרים המרכזיים של העיר.  נתרשם מכמות המים האדירה הסובבת את העיר. נהר ניבה המהווה עורק ראשי בחיי העיר. נעלה לאי השפנים בו נמצאת מצודת פטר ופול, נבקר בכנסייה הראשונה של העיר בת 300 השנים ששומרת בתוכה את הקברים של משפחה הצארית מבית רומנוב כמו פטר הראשון ויקטרינה הגדולה, ניקולאי ה
-II  ובני משפחתו. נצפה על העיר ונשמע את יריית התותח המסורתית. לאחר מכן, נחזור אל שדרת נייבסקי המפוארת ונראה את המבנים שמהווים אבני דרך חשובות בעיר: שער הימיה (האדמירלות), בית זינגר המפוארונצפה בכנסיית המושיע על הדמים. נמשיך לסיור במוזיאון ההרמיטאז' שממוקם בארמון החורף. זהו אחד מהמוזיאונים הגדולים והחשובים בעולם. נסייר במוזיאון ונתרשם מאוסף היצירות המעורר התפעלות של גדולי האמנים בעלי שם עולמי: רפאל, רמברנדט, מיכלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, ורונזה, קרבג'ו וכמובן גם אמני סוף המאה ה 19 – תחילתה של המאה ה -20 כגון: מנה, מונה, דגה, ואן גוך, פיסרו, רנואר והרשימה עוד ארוכה ביותר. אחרי הסיור במוזיאון, נמשיך לכיכר הארמון, הכיכר המרכזית של העיר ובמרכזה עמוד אלכסנדר המרשים. בתום הסיור במוזיאון , נמשיך לסייר בסנט פטרבורג. נבקר בבית הכנסת הכוראלי הגדול ונשמע סיפורים מחיי הקהילה יהודית של רוסיה על פני כמה תקופות. נעלה על כיכר של קתדרלת סנט-אייזק ונצפה בפלסו של קיסר , ניקולאי הראשון. נסע לאורך גדות נהר ניבה ונצטלם ליד ספינקסים המצריים אשר מהדרים את חזית של אקדמיה לאמנויות של רוסיה. בתום הסיור , נחזור לנמל.
יום 2)
הבוקר, נצא בנסיעה לכיוון פטרודבורץ – מעון הקיץ של פטר הגדול. פטרודבורץ, או בשמו הנרדף בלועזית פטרהוף, פנינת ארכיטקטורה ועיצוב גנים מהמאה ה- 18. נתרשם מהארמון ובעיקר נטייל בשבילי הגנים הנושקים לחוף של המפרץ הפיני. נראה את הפסלים ומזרקות השעשועים, שחלקן תוכננו ע"י הקיסר פטר בעצמו. בתום הסיור נמשיך לטיול בארמון יקטרינה בעיירה פושקין ,בה למד התחנך המשורר אלכסנדר פושקין. במהלך של הסיור המודרך בין החדרים ואולמות הארמון, נתרשם משחזור מדוקדק של חדר הענבר המפואר ושתעלומת היעלמותו טרם פוענח. נטייל בגנים היפים ולאורך האגם המלכותי, נעצור ונאכיל סנאים. לא במקרה שומרים את אחד המקומות היפים ביותר לשעות האחרונות של ביקורנו בסנט פטרסבורג! בדרך חזרה אל העיר, נעצור ליד האנדרטת המצור על לנינגרד, המנציחה את גבורתם של תושביה ומגניה של העיר במלחמת העולם השנייה. תשע מאות יום המצור הנאצי על העיר ההרג והחורבן כבר אינם מורגשים, אך נצורים בליבם של התושבים כולם. בתום הסיור נחזור לנמל.

* יתכן ובחלק מהימים , סיור בפושקין יוחלף בסיור בפבלובסק.


 
מחיר : 150 יורו לאדם
כולל
מדריך\ה מנוסה דובר\ת עברית
מיניבוס נוח וממוזג לבציוע תכנית
כניסות : מצודת פטר ופול , גני פטרהוף , מוזיאון ההרמיטאז , ארמון וגנים יקטרינה בפושקין

* אין הוצעות נוספות במהלך הסיור למעט ארוחה קלה ו\או קניית מזכרות.

*חובה להציג דרכון ישראלי במעבר הגבול מאנייה לנמל.

מקווים לראותכם בין לקוחותינו !logo בניית אתרים