077-2200067  
7-925-4644-559 +  

             
 
 
 רס...רס...רספוטין...

רס...רס...רספוטין...גריגורי רספוטין הוא בהחלט אחת הדמויות המסתוריות ביותר בהיסטוריה. טרם נקבע התאריך המדויק של לידתו ומותו
. לגריגורי רספוטין הייתה השפעה בלתי מוגבלת על משפחת המלוכה, בין היתר כאשר עזר לנסיך היורש שסבל מהמופיליה . רספוטין נרצח על ידי חבורת מתנקשים, שהאמינו כי מעשיו מערערים את מעמדו של כס המלוכה הרוסי.

בפעם הראשונה שמו של גריגורי רספוטין שמעו בחצר הקיסרית בשנת 1905. לפני כן הוא מופיע בסנט-פטרסבורג ,וכך זה היה.......
הדוכסית הגדולה אנסטסיה ואחותה עלו לרגל לקייב. הן עצרו להתארח במנזר סנט מיכאל. במנזר פגשו איש שביצע עבודות שונות. הן ניהלו עמו שיחה, ובמהלכה האחיות גילו שאיש היה עולה רגל למקומות קדושים. נשים הזמנו אותו לתה. והוא סיפר להם שבמקור מאיכרי הכפר פוקרובסרויה, שי לו אישה וארבע ילדים. את כפרו נאלץ לעזוב כי הסתכסך עם כנסיה מקומית על רקע כניסתו לקת דתית. חברי הרת האמינו שמחטטים ניתן להתנקות באמצעות מין בכל צורה, כמות, איכות וכו...
כאשר הנסיכה שמעה שאיש בעל יכולת לרפא כל המחלה, כולל המופיליה, היא החליטה לקרב אותו לחצר המלוכה.
לסנאט פטרסבורג רספוטין להגיע ברגל. בכפר הצארים קיבלו אותו באיפוק, אם כי לקראת הגעתו בחצר היו סכסוכים ארוכים סביב הופעתו. גרירורי הרשים את זוג מלכותי למרות שהתנהג בשקט ובכבוד. נסיך אלכסיי בנוכחותו נרגע, החל שיפור ניכר במצבו הבריאותי. טיפול של רספוטין בנסיך הפכה אותו במהרה לכמעט בן משפחה של קיסר.
לרספוטין הייתה השפעה הקסומה על נשים. את מעריצותיו ניתן לחלק לשתי קבוצות. ראשונות ראו בו שליח אלוהי, ואחרות בעזרתו ניסו להסדיר את עתידן.
בתגובה להאשמות על חולשתו למין השני, הוא תמיד אמר שאשמתו היא לא כל כך גדולה, כמו של רבים מהפקידים נכבדים שבעצמם הציעו לו את נשיהם וחברותיהם כדי לקדם ולקרב את עצמם לזוג הקיסרי. כמה מאוהדים ירדו על ברכיו וחבקו את מגפיו הספוגים בזפת. רספוטין היה מספר כי בכוונה מרח על מגפיו שכבה כבדה של זפת כדי שנשים ימרחו עוד יותר את שמלות המשי שלהן.
השפעתו של רספוטין על הזוג המלכותי, הפכה אותו לסוג של אליל. הקהל שלו חזר אחריו במשך שבועות, משום שאפילו מילה אחת של רספוטין הייתה מספיקה לאיזה קצין חסר ייחוד לעשות קריירה פנטסטית. החברה גבוהה באותה העת הייתה בתיאטרון, צפו בעיקר בקומדיות. שחקניות מפורסמות, שרים "כל יכול" ונסיכות אציליות טיפלו באיכר פשוט,השתחוו לפניו, כאילו היה ליורש העצר. והוא , בכל הזדמנות נזף בהם באמצעות המילים המגונות ביותר. כולם פחדו ממנו, וניסו לרצות אותו. גברות נשקו את ידיו מלוכלכות ומגפיים מאובקים.
האיש חי בפשטות יתרה. דירה שלו הייתה חסרת ריהוט, מלבד כמה כסאות עור. מפגשים שלו עם נשים אצילות היו לרוב במשרד. בדרך כלל, המפגשים האלה לא נמשכו זמן רב, משום שרספוטין לא אהב נשים אובססיביות. אשתו של רספוטין בקרה אותו רק פעם בשנה. כשנשאלה, איך היא מתייחסת לפרשיות אהבים של בעלה, היא תמיד ענתה שיהיה מספיק אותו לכולם. היא אפילו במובן מסוים היית גאה שבעלה, איכר פשוט, מבלה את הזמן בחברתם של נשים אציליות.
הרבה אנשים מפורסמים גילו בפניו את סודותיהם, והוא ידע איך להשתמש בם לטובתו. נשים דחו את חיזוריו לעתים נדירות. בתחילת הערב היה נוהג להוביל את אישה לאיזו מסעדה ידועה, ולאחר מכן הציע להיכנע למשחקי אהבה.
מסיפורים של שכנים מהכפר בו גדל, לפני שעזב לסנט-פטרבורג, הוא היה אוסף חבורת כפריים והובילם אל תוך היער. שם, הדליקו מדורות ובישלו שיקויי אהבה בסירים ענקיים. משתתפים עליזים רקדו סביב מדורות. כאשר גברים ונשים בתנועה הפרימיטיבית הזה הגיעו אקסטזה, רספוטין צעק לעברם בקריאה: "שמעו לבשרכם!". אז בהבזק פתאומי הם נשכבו על קרקע והחלו אורגיות.
קשה לומר עד כמה אמין המידע הזה, אבל כאן ניתן לחזק אותו בעדותו של קולונל סמנוב ממוסקבה, שמדבר בזכות הנחות שרספוטין אהב להשתולל מינית. קולונל סמנוב היה נוכח במסיבה במסעדה "יאר" ב26 למרס 1915. בחור בילה שם עם איזו אלמנה, חברו עיתונאי ממוסקבה ועוד אישה צעירה ואלמונית. סועדים היו במצב של שכרות עמוקה. רספוטין היה ראשון שהתחיל לרקוד , ולאחר מכן יצא בקריאות במונחים המגונים ביותר על התנהגותו של המלכה. הוא נראה פשוט מטורף, הוא חשף את איברי המין שלו, ובצורה זאת המשיך את השיחה עם זמרות המקהלה הנשית.

אפשר לספק אינסוף דוגמאות. דבר אחד חשוב: גבר, מוזר למדי, היה בעל השפעה בלתי מוגבלת על מלכת רוסיה. רספוטין פתח בפניה הרעיון שרק היא יכולה להציל את רוסיה האורתודוקסית. המלכה לא יכלה להסתדר ללא עצותיו. על מערכת היחסים שלהם היו פחדו לדבר בציבור. כולם ידע שרספוטין עצמו היה רק לעתים נדירות בארמון, ופגש את המלכה לעתים קרובות במקומות אחרים.
באופן טבעי, את התנהגותו של רספוטין, ובעיקר השפעתו חסרת הגבולות על משפחת המלוכה, הכעיסו כמה מאנשי האצולה. הם הבינו שהדרך היחידה לחסל את רספוטין - היא להרוג אותו. לאחר כמה ניסיונות סרק קבוצה מתנקשים הצליחה לבצע את תכנית הרצח.
מזימה תוכננה ע"י הנסיך פליקס יוסופוב והדוכס הגדול דמיטרי פבלוביץ'. במהלך ארוחת ערב פרטית את רספוטין כיבדו בעוגות , טבולות בציאניד. עם זאת, לאחר שאכל מהם, לא חש כלום , ואז לזקן הציעו כוס היין עם הרעל מומס. מנת רעל הייתה מספיקה כדי להרוג סוס, אבל גם זה לא עבד על רספוטין. וכאשר רספוטין ביקש מיוסופוב לשיר לפניו, אחרון יצא להביא גיטרה, אך חזר עם אקדח וירה לרספוטין בלב. למרות פגיעה קשה כעבור כמה זמן איש התעורר לחיים, ורק אחרי עוד ארבעה יריות , ביניהן אחת לראש , איש נפרד מחיים. את גופתו זרקו לנייבקה הקטנה (סעיף של נהר ניבה)
קיסרית התאבלה עליו כמו על קרוב משפחתה. אבל בני תמותה כדי ניהנו מהאירוע הזה, כאילו שהמלחמה הסתיימה. תיאולוגים אחדים מאמינים כי הרצח של רספוטין סימן את תחילת נפילתה של האימפריה רוסיה הגדולה. ראספוטין עצמו, כביכול, כתב בצוואתו שאם הוא ייהרג מידי אצילים, "אז האחים יעלו כנגד אחים, והם יהרגו אחד את השני ...".
אבל, אם לשפוט לפי ההתנהגות של האצולה רוסיה של אז, כאשר הנסיכות גדולות נשקו את מגפיים מכוסות שכבות אבק של איכר רוסי פשוט, היה כבר ברור שרוסיה כבר החלה את החלקתה אל התהום ... רספוטין נרצח בדצבמר של 1916 , פחות משנה לפני פרוץ מהפכת אוקטובר.
* נאסף מכמה מקורות
* בהמשך , סיפור צוואה ספוגת קללות של רספוטין. 

נ.ב לפי גרסה לא בדוקה , בת של רספוטין פעם ספרה שלאביה היה איבר באורך ...... 32 ס״מ...
לפי גרסה אחרת, מתנקשים סרסו אותו תרם הורידו לנהר... 
גרסה נוספת טוענת שאיבר שמור בצנצנת באחת המעבדות בצרפת...
ולסוף , משהו שאני לא מאמין , צריך לבדוק , אך טוענים שפליקס יוסופוב, שאגב היה ידוע בנטיותיו ההומוסקסואליות עוד הספיק לאנוס את רספוטין רגע לפני שיירה בו 4 כדורים... קונספירציה לשמא ! :-))) 
שבוע רספוטין ונעים לכולם, חברים !
טואול בניית אתרים